rzetelna pomoc prawna

wieloletnie doświadczenie


O kancelarii

ADWOKAT JUSTYNA MIECHOWSKA-SZEWCZYK

Jestem od 2007 r. członkiem Krakowskiej Izby Adwokackiej w Krakowie. Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w wielu wiodących kancelariach adwokackich i radcowskich na rynku krakowskim. Posiadam wieloletnie doświadczenie w reprezentacji swoich Klientów przed Sądami i organami administracji. W czasie swojej praktyki zawodowej zakończyłam z sukcesami dla swoich Klientów bardzo wiele skomplikowanych pod względem prawnym spraw. Reprezentuję swoich Klientów przede wszystkim przed Sądem w Krakowie i na terenie woj. małopolskiego, ale istnieje możliwość reprezentacji przed Sądami na terenie całej Polski. Prowadzę zdalnie sprawy Klientów mieszkających w kraju i zagranicą. Moja Kancelaria oferuje rzetelne porady prawne i opinie prawne.

Głównym celem Mojej Kancelarii jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług prawnych w połączeniu z troską o każdego Klienta. W kontakcie z Klientem cechuje mnie doświadczenie, staranność, rzetelność i indywidualne podejście do każdej z powierzanej przez Klienta sprawy tak, by znaleźć dla każdego Klienta jak najkorzystniejsze rozwiązanie co do powierzonej sprawy. Dbam o dyskrecję, empatię, szacunek i zrozumienie dla Klientów, którzy znaleźli się w trudnych życiowych sytuacjach. Udzielając pomocy prawnej wszystkie sprawy Klientów prowadzę osobiście pozostając w stałym kontakcie ze swoim Klientem. Zawsze staram się znaleźć konkretne, jak najlepsze rozwiązanie powierzonej sprawy tak, aby było ono zgodne z dobrem mojego Klienta i adwokacką etyką zawodową.

Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu "Doradztwo Podatkowe" na Wydziale Finansów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, a także studia podyplomowe z zakresu "Mediacje i inne alternatywne metody rozwiązywania sporów" na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie prowadzone przez Centrum Alternatywnego Rozwiązywania Sporów przy WPiA UJ. Jestem mediatorem ad hoc. Posługuję się językiem angielskim, w tym angielskim prawniczym (posiadam certyfikat TOLES).

Prowadzę ogólną praktykę adwokacką, ale specjalizuję się w prawie rodzinnym, prawie nieruchomości, prawie spadkowym, prawie gospodarczym, w doradztwie podatkowym oraz w sprawach cywilnych o odszkodowanie i zadośćuczynienie związanych z wypadkami komunikacyjnymi w sporach z ubezpieczycielem oraz w przypadku błędów medycznych.

Prowadzę również mediacje w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych celem ugodowego zakończenia sprawy na drodze pozasądowej.

Serdecznie zapraszam Państwa do skontaktowania się ze mną w celu umówienia terminu konsultacji prawnej w kancelarii, na której omówię z Państwem możliwe rozwiązania prawne Państwa problemu.

Adwokat Justyna Miechowska-Szewczyk


Informacje

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą umówić spotkanie w kancelarii proszę o kontakt pod numerem telefonu:

+48 692 954 781

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Kancelaria reprezentuje Klientów przede wszystkim przed Sądem w Krakowie i na terenie woj. małopolskiego, ale istnieje możliwość zlecenia reprezentacji przed Sądami na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka prowadzi zdalnie sprawy Klientów mieszkających w kraju i zagranicą.

Głównym celem Kancelarii jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług prawnych w połączeniu z troską o każdego Klienta.

Kancelarię cechuje w zakresie świadczonej pomocy prawnej profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, dyskrecja oraz terminowość.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinnych, z zakresu nieruchomości, spadkowych oraz odszkodowawczych.

Przed wizytą w Kancelarii prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia terminu konsultacji prawnej lub zlecenia prowadzenia swojej sprawy.

Kancelaria udziela rzetelnych i wyczerpujących porad prawnych oraz sporządza umowy i pisma procesowe.