rzetelna pomoc prawna

wieloletnie doświadczenie


Porady prawne online

Porada prawna online jest prostym, tanim i szybkim sposobem uzyskania porady prawnej za pomocą internetu bez wychodzenia z domu. W ramach tej usługi oferuję rzetelne i wyczerpujące porady prawne wraz z odpowiedzią na zadane pytania, a także możliwość sporządzenia projektu pisma procesowego (pozwu, wniosku itp), umowy czy opinii prawnej. Porada online dotyczy prostych stanów faktycznych.

Jeśli chcą Państwo uzyskać poradę prawną online można to zrobić poprzez:

- bezpośrednie wysłanie e-maila na adres: kancelaria@adwokat-miechowska.pl

lub

- wysłanie wypełnionego formularza kontaktowego, który znajduje się na stronie internetowej.

1. Należy przedstawić jasno, precyzyjnie i wyczerpująco stan faktyczny sprawy opisując swój problem prawny, a także wskazać pytania, na które oczekują Państwo odpowiedzi w ramach porady prawnej online. Jeśli oczekują Państwo sporządzenia pisma należy postępować zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w mailu zwrotnym.

2. W ciągu kilku godzin zostanie do Państwa przesłana wycena porady prawnej online lub pisma wraz z terminem realizacji. Termin realizacji wynosi ok. 1-3 dni robocze. Koszt standardowej porady prawnej online wynosi 100 zł.

3. Jeśli decydują się Państwo zamówić poradę prawną online należy dokonać wpłaty wynagrodzenia na wskazany w mailu zwrotnym numer rachunku bankowego kancelarii. Przesłanie potwierdzenia przelewu przyśpiesza udzielenie porady prawnej online.

4. Po wnikliwym przeanalizowaniu problemu prawnego zostanie na wskazany przez Państwa adres mailowy przesłana wyczerpująca porada prawna online wraz z odpowiedziami na zadane przez Państwo pytania lub projekt pisma procesowego. W cenie przesłanej porady prawnej online mają Państwo prawo jednokrotnie zadać dodatkowe pytania (wchodzące w zakres danego problemu prawnego)".

Formularz kontaktowy

OK
Polityka prywatności - dowiedz się więcej

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania lub chcą umówić spotkanie w kancelarii proszę o kontakt pod numerem telefonu:

+48 692 954 781

lub o skorzystanie z formularza kontaktowego

Czy wiesz, że...

Kancelaria reprezentuje Klientów przede wszystkim przed Sądem w Krakowie i na terenie woj. małopolskiego, ale istnieje możliwość zlecenia reprezentacji przed Sądami na terenie całej Polski.

Kancelaria Adwokacka prowadzi zdalnie sprawy Klientów mieszkających w kraju i zagranicą.

Głównym celem Kancelarii jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług prawnych w połączeniu z troską o każdego Klienta.

Kancelarię cechuje w zakresie świadczonej pomocy prawnej profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie, dyskrecja oraz terminowość.

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu spraw rodzinnych, z zakresu nieruchomości, spadkowych oraz odszkodowawczych.

Przed wizytą w Kancelarii prosimy o kontakt telefoniczny celem umówienia terminu konsultacji prawnej lub zlecenia prowadzenia swojej sprawy.

Kancelaria udziela rzetelnych i wyczerpujących porad prawnych oraz sporządza umowy i pisma procesowe.